Ta strona korzysta z plików cookies. Możecie Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia przeglądarki.

          
Szukaj:
O Instytucie Nauk Prawnych PAN
Kierownictwo
Rada Naukowa
Postępowania awansowe
Aktualności
Spotkania naukowe
Aktualne badania naukowe
Zakłady naukowo-badawcze
Inne stanowiska pracy
Wydawnictwa
Towarzystwa i inne organizacje
Studia podyplomowe i szkolenia
Studia doktoranckie
Informacje dla słuchaczy
Zamówienia publiczne
Biblioteka
Polska Bibliografia Prawnicza

Zamówienia publiczne INP PAN

dowolny status nowe zakończone archiwum
wszystkie usługi dostawy inne

Dostawa, transport wraz z wniesieniem i skanera i urządzenia wielofunkcyjnego, przeznaczonych do zwiększenia dostępności zbiorów INP PAN dla osób niepełnosprawnych przez udostępnianie kopii cyfrowych do własnego użytku.

(20.03.2018)

Ogłoszenie


W związku z prowadzonym rozpoznaniem rynku mającym na celu oszacowania wartości planowanego zamówienia, Instytut Nauk Prawnych PAN zwraca się do podmiotów świadczących usługi informatyczne o informacje na temat możliwości realizacji - opisanego szczegółowo w załączniku – zamówienia na dostawę, transport wraz z wniesieniem i montaż skanera i urządzenia wielofunkcyjnego, przeznaczonych do zwiększenia dostępności zbiorów INP PAN dla osób niepełnosprawnych przez udostępnianie kopii cyfrowych do ich własnego użytku.
W związku z powyższym podmioty mające w swojej ofercie ww. usługi, są proszone o przesłanie wypełnionego formularza oferty na adres e-mail: inp@inp.pan.pl do dnia 26 marca br. do godz. 11:00.

Zapytania w przedmiocie zapytania ofertowego proszę przesyłać na adres: cin@inp.pan.pl.


Specyfikacja istotnych warunków