Ta strona korzysta z plików cookies. Możecie Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies zmieniając ustawienia przeglądarki.

          
Szukaj:
O Instytucie Nauk Prawnych PAN
Kierownictwo
Rada Naukowa
Postępowania awansowe
Aktualności
Spotkania naukowe
Aktualne badania naukowe
Zakłady naukowo-badawcze
Inne stanowiska pracy
Wydawnictwa
Towarzystwa i inne organizacje
Studia podyplomowe i szkolenia
Studia doktoranckie
Informacje dla słuchaczy
Zamówienia publiczne
Biblioteka
Polska Bibliografia Prawnicza

Instytut Nauk Prawnych PAN

Kurs Zarządzanie bezpieczeństwem informacji w organizacjach wszelkich rodzajówOpis


Kurs prowadzony przez Wydział Zarządzania Politechniki Warszawskiej we współpracy z Instytutem Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.

Celem kursu jest dostarczenie uczestnikom zaawansowanej wiedzy i umiejętności rozumienia zagadnień związanych z zagrożeniami i ryzykiem w przetwarzaniu informacji (w tym danych osobowych w ujęciu wchodzących w życie nowych regulacji unijnych w tym zakresie), aby możliwe było pragmatyczne i zaawansowane zapewnianie bezpieczeństwa informacji w organizacji dowolnego profilu działalności.

Jest to kompleksowy kurs (w dużej części warsztatowy) zarządzania bezpieczeństwem informacji (w tym danych osobowych) w organizacjach biznesowych, usług publicznych, jednostkach administracji publicznej oraz organizacjach non-profit.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 30 listopada 2017

Więcej informacji na: http://www.wz.pw.edu.pl/index.php/Kandydaci/Kursy/Zarzadzanie-bezpieczenstwem-informacji-w-organizacjach-wszelkich-rodzajow