Postgraduate Studies

PIB2
POK2024
PlayPause
previous arrow
next arrow
 

Instytut Nauk Prawnych PAN prowadzi studia podyplomowe przeznaczone dla absolwentów szkół wyższych. Od wielu lat Instytut przykłada szczególną wagę do kwestii edukacyjnych jako swojej misji służenia społeczeństwu i statutowego obowiązku kształcenia i pomnażania wiedzy i umiejętności kadry naukowej oraz kwalifikacji przedstawicieli szeroko pojętego otoczenia społeczno-gospodarczego.

Studia podyplomowe prowadzone w INP PAN są propozycją dla osób, które chcą się doskonalić zawodowo i naukowo, poszerzać horyzonty, aktualizować wiedzę, ale również dla tych, którzy planują poszerzenie swoich umiejętności, czy nabycie nowych kwalifikacji zawodowych, by spełnić oczekiwania rynku. Programy wszystkich kierunków studiów w ofercie Instytutu są dostosowane do potrzeb rynku pracy i w istotny sposób podnoszą kwalifikacje pracowników zarówno w administracji publicznej jak i sektorze prywatnym.

Wybór studiów podyplomowych w Instytucie Nauk Prawnych PAN to gwarancja jakości kształcenia, jaką zapewnia wykwalifikowana kadra naukowa, znakomici badacze i praktycy, cieszący się niepodważalnym autorytetem w swoich specjalizacjach oraz bogata infrastruktura badawcza i dydaktyczna Instytutu. Zajęcia odbywają się w formie hybrydowej.

Zapraszamy do zapoznania się z kierunkami studiów podyplomowych prowadzonych w Instytucie Nauk Prawnych PAN.

 
Medical Law

Open recruitment

 
New Technologies Law

Open recruitment

 
Consumer Protection Law

Open recruitment

 
Anti-Corruption Law

Recruitment completed

 
Investment Law

Recruitment completed

 
Competition Law

Recruitment completed

 
Public Procurement

Recruitment completed